• Michael’s Original virtuves un virsmu tīrīšanas piederumi no dabiskiem materiāliem

  Michael’s Original virtuves un virsmu tīrīšanas piederumi no dabiskiem materiāliem

   

  Michael’s Original ir tīrīšanas piederumi, kas izgatavoti Filipīnās no dabiskajiem augu materiāliem, kas 100% bioloģiski sadalās. Tie ir roku darbs un izgatavoti pēc tradicionālajām metodēm, atbilstoši godīgas tirdzniecības principiem.
  Michael’s Original ir efektīvi analogi sintētiskajiem tīrīšanas piederumiem tiem, kas izvēlas dabīgus produktus.
  Kāpēc izvēlēties Michael’s Original?
       100% dabīgi,roku darbs, 100% bioloģiski sadalās, ilgi kalpo, efektīvi tīra, dabiski un patīkami, lietojot, pilnīgi droši ģimenei un mājdzīvniekiem, palīdz saglabāt senās kultūras un amatniecības tradīcijas, izgatavoti no atjaunojamajiem un otrreizējās pārstrādes materiāliem un 100% vegāniem piemēroti.
  Michael’s Original produkti:
  Lufa trauku mazgāšanai, lufa intensīvai beršanai, birstīte trauku mazgāšanai, sūklis tīrīšanai,  skrāpis cepeškrāsns un grila tīrīšanai ,  slota grīdas slaucīšanai un komplekts virtuvei.
 • Lavera- pasaulē atzīta eko kosmētika no Vācijas

  Lavera- pasaulē atzīta eko kosmētika no Vācijas


  Kosmētika ir  100% dabīga, organiski sertificēta (BDIH, NaTrue, Vegan, BIO, ORGANIC);

  - efektīva un dermatoloģiski testēta
  (bagātīgi izmantotas augstvērtīgas, inovatīvas un efektīvas dabiskas izcelsmes sastāvdaļas, kā piem: hialuronskābe, vitamīns C, beta glukāns, keramīds, koenzīms Q10, silicilskābe, lecitīns, keratīns, pantenols, vitamīns E, karanja eļļa, Cova B Trox ekstrakts, fito kalogēns u.c.);
  - plašs sortiments
  (~200 produktu dažādiem ādas tipiem, tai skaitā ļoti jūtīgai ādai, zīdaiņiem un bērniem, vīriešiem u.c.).
  - draudzīga cena
  (neskatoties uz dārgu un ļoti kvalitatīvu sastāvdaļu izmantošanu,Lavera ir pieejama katram maciņam);
  - pazīstams vācu ražotājs ar 20 gadu pieredzi.

   
 • SIA AMBERBLOOM

  SIA AMBERBLOOM

  SIA „Amberbloom” ir jauns uzņēmums, kas nodarbojas ar krūmcidoniju audzēšanu un
  augļu pārstrādi rūpnieciskos ražošanas apstākļos pēc inovatīvas, augļu vērtigas uzturvielas saudzējošas
  pārstrādes tehnologijas, kas tika izstrādāta un patentēta Latvijas Valsts augļkopības institūta krūmcidoniju
  pētniecibas projekta noslēguma rezultātā. Uzņēmums ražo dažāda veida dabīgus žāvētu krūmcidoniju
  produktus, kuru struktūra ir tāda, kas kūst mutē, kā arī svaigu dabīgu sīrupu.
 • SIA DUO AG (Latvija)

  SIA DUO AG (Latvija)

  Augstas kvalitātes Latvijā spiestas eļļas, izmantojot auksto spiešanas tehnoloģiju.Piedāvājumā ir 250ml, 110ml  smilšērkšķu eļļa, linsēklu eļļa, lazdu riekstu eļļa, amazones riekstu eļļa, mandeļu eļļa, sezama eļļa, ķirbju sēklu eļļa, kurkuma, melnās ķimenes, magoņu eļlas.
  Eļļas ir filtrētas augu eļļas, kas pateicoties aukstajai spiešanas tehnoloģijai, satur maksimāli daudz taukos šķīstošu, bioloģiski aktīvu vielu.
  Tāpēc to lietošanas laiks, atbilstoši ES normatīviem, ir noteikts  ne ilgāks kā 6 mēneši.
  Pēc atvēršanas eļļas ieteicams uzglabāt ledusskapī.
   

 • Sonett

  Sonett

  «Sonett» mazgāšanas līdzekļi ir:
  – bez izejvielām no naftas produktiem;
  – bez tenzīdiem no naftas produktiem vai produktiem uz naftas bāzes;
  – bez sintētiskām smaržvielām, krāsvielām, konservantiem;
  – bez ģenētiski modificētām izejvielām;
  – bez enzīmiem;
  – bez fosfātiem;
  – bez optiskajiem balinātājiem;
  – bez dzīvnieku taukiem vai citām izejvielām no dzīvniekiem, atskaitot govs žulti, ko izmanto vienīgi žults ziepēs, kas paredzētas traipu tīrīšanai.

  «Sonett» mazgāšanas līdzekļos izmanto:
  – tikai augu valsts tenzīdus (aktīvās mazgājošās substances); – tīras, dabiskas ēteriskās eļļas;
  – augu izcelsmes alkoholu;
  – citronskābi;
  – sodu, silikātus, aluminātus, kaļķa pulveri, pumeku.

  Visi «Sonett» produkti 100% bioloģiski sadalās.
  Visi «Sonett» produkti ir saudzīgi pret ādu.

  «Sonett» izmanto mazgāšanas līdzekļu piedevas, ko sagatavo oloīda mikserī, kas ir dzīvību veicinoša tehnoloģija

 • ECOVER

  ECOVER

  ECOVER ir starptautiska kompānija, kas dibināta 1980. gadā Beļģijā un kā vadošais līderis darbojas ekoloģisko - t.sk. fosfātus nesaturošu - mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu ražošanas jomā. Ecover rūpes par patērtētāju un vidi nav tikai stingras vadlīnijas, ko pierāda kvalitātīvie ražojumi, tas ir arī iegūtais ISO 14001 standarts, kas nodrošina videi draudzīgu rīcību no ražošanas līdz pat tirdzniecībai. Spilgts piemērs ir pasaulē pirmā ekoloģiskā rūpnīca, kuras zaļais jumts sniedzas vairāk kā nekā 6000m ² platībā. Ecover savā produktu klāstā piedāvā arī ķermeņa kopšanas līdzekļus.Ecover ražo savus produktus izcilā ekoloģiskā paraugbūvē– ražotnei ir 6000m2 liels zaļais jumts (apaudzēts ar zāli un speciāliem augiem), kas uztur ēkā otpimālu temperatūru gan ziemā, gan vasarā, līdz ar to būvē nav ievilkta visaptveroša sildīšanas un kondicionēšana sistēma. Visa elektroenerģija, kas tiek izmantota Ecover ražotnē, ir ‘zaļā’ enerģija – vēja un ūdens radīta. Rūpnīcas radītie notekūdeņi tiek savākti un attīrīti savā attīrīšanas iekārtā un izmantoti ražošanas procesā atkārtoti. Ecover darbinieku dienesta auto ir Toyota Prius hibrīdauto, savukārt tie dabrinieki, kuri brauc uz darbu ar riteni vai, braucot uz darbu, vairāki sasēžas vienā mašīnā tiek prēmēti ar piemaksu pie darba algas. Tātad Ecover ražo ne tikai dabai draudzīgus produktus, bet arī ļoti atbildīgi izturas pret pašu ražošanas procesu.

 • SOADSAN

  SOADSAN

  Vācu kompānija SODASAN pirms 30 gadiem pirmā Eiropā piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus mazgāšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, kā šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji.

   

  Sodasan nav fosfātu, sintētisku smaržu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu, hlora. Galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Eiropas Eko Sertifikāts. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk, kā citi. Un arī par veselību sirds mierīga.
  Sodasan sastāvā - nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības. Ja veļas pulveris, tad tikai veļas pulveris. Comfort Sensitive pulverim, jutīgās ādas īpašnieku un bērnu apģērbu mazgāšanai, pat ēteriskās eļļas smaržai nav liktas klāt. Bet, ja vajag, visas ekstras var pievienot. Baltajai veļai un traipiem – balinātāju, ļoti cietam ūdenim – ēdamkaroti mīkstinātāja; lai blūzīte vieglāk izgludināma – veļas skalošanas līdzekli ar ekoloēiski audzētas alvejas ekstraktu.
  Nedz pašus Sodasan līdzekļus, nedz to izejvielas neizmēģina uz dzīvniekiem

 • HERBATINT

  HERBATINT

  JAUNUMS BALTIJĀ! 
  Stipri, veselīgi mati pat krāsojot!
   

  Visā pasaulē arvien vairāk cilvēku rūpējas par savu veselību un sāk izvēlēties ekoloģiskus produktus un materiālus, kuros līdz minimumam samazinātas organismam un videi kaitīgās vielas!
  HERBATINT ir saudzējošs un efektīvs ceļš uz skaistiem, veselīgiem un stipriem matiem. Bagātināts ar vērtīgiem augu ekstraktiem un proteīniem, aizsargā ādu un matus, tos mīkstinot, elastizējot padarot tos dabīgi mirdzošus un veselīgus. Īpaši piemērota arī jūtīgai galvas ādai un trausliem matiem.
  HERBATINT ir pirmā organiskās bāzes ilgnoturīgā matu krāsa ar tik plašu, dabīgu, izsmalcinātu, elegantu 30 toņu izvēli. Toņus var improvizēt, individuāli sajaucot vairākas krāsas, niansējot attiecības pret izvēlēto pamattoni. HERBATINT formulā ķīmisko vielu daudzums samazināts līdz minimumam, kuru iedarbība tiek novērsta ar augu ekstraktiem, izveidojot unikālu matu krāsas formulu, kura pēc iespējas vairāk aizsargā matus, nebojā sirmos, blondos matus, jo nesatur skarbās ķimikālijas. HERBATINT ap matu veido dabīgu, caurspīdīgu aizsargkārtiņu, kas vairo matu gaišuma atstarošanos, veselīga mirdzuma izskatu. Iespējams iegūt par diviem toņiem gaišāku matu toni, lai gan krāsa nesatur balinātāju, kā arī skaistus, piesātinātus tumšos toņus.
  Priekšrocības :
  ·        Nesatur amonjaku 
  ·        Nesatur rezorcīnu
  ·        Nesatur parabēnus
  ·        Nekādas nepatīkamas smaržas
  ·        Mazāk ūdeņraža peroksīda
  ·        Mazāk ķīmijas organismā
  ·        Veselīgāks dzīvesveids
 • Moltex EKO

  Moltex EKO

  Jaunās - baltās MOLTEX ōko ir ekoloģiskas, videi un mazuļa ādai draudzīgas autiņbiksītes.
  Tās ir klīniski dermatoloģiski testētas un ieguvušas atzinību, kā „ādai draudzīgas”.
  Moltex ōko autiņbiksītes saņēmušas arī Ōko testa atzinumu „ dabai draudzīgs izstrādājums”.
  Autiņbiksīšu iepakojums gatavots no kukurūzas cietes, kas ir tehniski neapstrādāts jēlmateriāls.
  Izmetot šo iepakojumu dabā, tas pilnībā sadalās 6 – 8 nedēļu laikā.
  MOLTEX ōko autiņbiksītes:
  -izgatavotas no vairāk kā 50%bioloģiski sairstošiem materiāliem
   -mitruma uzsūcošais slānis ir 100%brīvs no hlora
  -elpojošais, mitrumu aizturošais slānis 100%bioloģiski sadalās dabā
   -regulējama, daudzreiz aiztaisāma jostas daļiņa, elastīga josla starp kājiņām, kas neierobežo mazuļa kustības
   -autiņbiksīšu sastāvā nav latekss un mākslīgas smaržvielas.
   

 • Nature Babycare

  Nature Babycare

  NATURE BABYCARE

   

  NATURE BABYCARE produktu stāsts sākās Zviedrijā. Divu bērnu māte Marlēna Sandberga (Marlene Sandberg) nespēja samierināties ar tradicionālo autiņbiksīšu trūkumiem: ”Viss sākās ar to, ka gaidīju savu pirmo bērniņu un izlasīju informāciju laikrakstā. Tajā bija rakstīts, ka katrā bērna dzīves gadā rodas izlietotu autiņbiksīšu kalni - apmēram pus tonna gadā. Pus tonna! Pie sirds ķērās tas, ka autiņbiksītes izgatavotas no naftas produktiem, kas nonāk saskarē ar bērna jutīgo ādu. Uzdevu sev jautājumu: vai autiņbiksītes nevar izgatavot kvalitatīvāk?” Pirmās ekoloģiskās autiņbiksītes izgatavotas, izmantojot jaunu, videi draudzīgu tehnoloģiju, un ir aizsargātas ar Zviedrijas patentu.
   

  Augstas kvalitātes EKO vienreizlietojamās autiņbiksītes. 100% dabisks un dabā atjaunojams materiāls. Maigais virsējais slānis un absorbējošā autiņbiksītes daļa ir izgatavota no celulozes (alternatīva ķimizētai vai ĢMO kokvilnai). Aizsargslānis - no dabīgas kukurūzas plēves (alternatīva naftai (polietilēnam) vai ĢMO kukurūzai). Ekskluzīvā celuloze iegūta īpaši tīros Skandināvijas mežos, saskaņā ar ilgtspējīgas mežsaimniecības principiem. Nesatur hloru un alergēnu. Iepakojums - kompostējams.


  Mēs uztraucamies par viena polietilēna maisiņa izmantošanu iepērkoties veikalā, bet aizmirstam, ka, piemēram, bērnam vai sievietei atrodamajā higiēnas produktā ir tik pat daudz polietilēna, katru dienu vēl vidēji + 5 polietilēna maisiņi (tikai šoreiz ar pievienotiem sintētiskiem gēliem, parfīmu un smago metālu saturošiem krāšņiem zīmējumiem). Polietilēna maisiņi ir metami plastmasai paredzētajā šķirošanas konteinerā, bet tradicionālā autiņbiksīte ar PE plēvi paliks nesašķirota.
   

 • Urtekram

  Urtekram

  Tagad arī pie mums varat iegādāties iecienīto Urtekram kosmētiku - dezodorantus, matu šampūnus un kondicionierus, zobu pastas un ķermeņa kopšanas produktus. 

  Dāņu uzņēmumam Urtekram nav ko slēpt! Vispirms ekoloģiski audzētu augu maisījums tiek novārīts ūdenī. Tad iegūto ekstraktu mazās partijās sajauc ar augu eļļu pārstrādes vielām un pasterizē 70 grādu temperatūrā, kas bez konservantiem nodrošina ilgu uzglabāšanas laiku.Tādi ir Urtekram ķermeņa kopšanas līdzekļi. Vegāni, bez parabēniem, naftas pārstrādes vielām, alkohola, sintētiskām krāsvielām un parfīmiem. Dabai draudzīgi - ražoti, aizsargājot vidi, netestējot uz dzīvniekiem, iepildīti no otrreizējās pārstrādes izejvielām gatavotā iepakojumā. 2000. gadā Urtekram bija pirmais uzņēmums visā pasaulē, kas saņēma sertifikātu par atbilstību ISO 14001 vides standartam.Urtekram garantē, ka līdzekļu etiķetēs uzskaitītas pilnīgi visas sastāvdaļas, pat visniecīgākajās devās pievienotās. Nekādu noslēpumu un pārsteigumu - sastāvā ir tikai norādītais. Un nekā vairāk!

  Urtekram ikvienam matu tipam piedāvā šampūnus, kas nesatur nātrija lauret/lauril sulfātu (Sodium Laureth/Lauryl Sulfate (SLES/SLS)).
  Šīs vielas mērķis ir atdalīt no matiem taukus un likt šampūnam izplesties. Taču SLS ļoti ātri iekļūst ādā; reaģējot ar citām ķīmiskām vielām, var veidot vēzi izraisošus savienojumus un bojāt acu darbību un attīstību — īpaši bērniem. Klīniskajos pētījumos SLS tiek izmantots kā kairinoša viela, tas posta matu folikulus, sausina ādu un veicina izsitumu rašanos. Taču tas atrodams 90% no visiem komerciālajiem šampūniem!
   

  Savukārt, Urtekram šampūni satur maigus tenzīdus no palmu un augu eļļām, un ekoloģiski audzētu augu ekstraktus, kas labvēlīgi ietkmē matus un galvas ādu.

  Kondicionieri mitrina matus, padara tos ļoti mīkstus, viegli ķemmējamus:

  Maigie Urtekram dezodoranti īpaši patiks jutīgās ādas īpašniekiem. Tie veidoti uz tā dēvētā kalnu kristāla bāzes, labi aizsargā pret sviedru nepatīkamo aromātu, nav lipīgi un neatstāj traipus uz apģērba. Nesatur alkoholu un sintētiskas piedevas. “Rullīši” - ar rožu, lavandas, eikalipta vai ziedu smaržu, ar alvejas ekstraktu. Bez aromāta - gan sausais dezodorants, gan “rullītis”.

  Tīras ekoloģiski audzētu augu eļļas, bagātas ar vitamīniem un antioksidantiem, paredzētas ikdienas ķermeņa kopšanai un lutināšanai, uzklājot uz mitras ādas pēc dušas, vai piepilinot ūdenim vannā. Īpaši maigā žožobas eļļa piemērota arī masāžai.

  Piliens BROWN SUGAR ne tikai dara tīrāku Tavu miesu, bet arī sirdsapziņu!
  Brown Sugar ķermeņa skrubis ir pasaulē pirmais ķermeņa kopšanas līdzeklis, kas sertificēts Godīgās tirdzniecības organizācijā un uz kura iepakojuma redzēsi atbilstošu simbolu. Skrabja sastāvā ir 67% godīgā tirdzniecībā iepirkta nerafinēta niedru cukura.

   

 • Weleda

  Weleda

  Uzņēmums WELEDA ir dibināts 1921.gadā un ražo ķermeņa kopšanas līdzekļus un zāļu līdzekļus tikai no dabas substancēm.

  Weleda AG ir pieredzējis, tradicionāls uzņēmums, kas ir moderns, orientēts uz nākotni un darbojas pasaules mērogā. Uzņēmuma grupu veido pamatuzņēmumi Arlesheimā (Šveice), lielākā nozares filiāle Schwabisch Gmund (Vācija), kā arī uzņēmuma līdzdalībnieki kopumā vairāk kā 35 pasaules valstīs. Weleda piedāvājumā ietilpst ķermeņa kopšanas un diētiskie produkti, kā arī komplementārie ārstniecības līdzekļi. Weleda ir vadoša tirgus segmentā āmuļu preparātu ražošanā, kas tiek izmantoti vēža terapijā.

 • MADARA

  MADARA

  MÁDARA nāk no Latvijas - nelielas valsts Ziemeļeiropā, Baltijas reģionā, kur joprojām saglabājies daudz neskartu, mežonīgu vietu un neparasta ziedu un zāļu daudzveidība. Ziemeļu vasaras ir daudz īsākas un skarbākas, līdz ar to augi ir spiesti sakoncentrēt visu savu spēku uz īso ziedēšanas laiku, lai pievilinātu bites un turpinātu savus dzīvības procesus arī nākamajā vasarai. Līdz ar to šajos platuma grādos augušie ziedi un zāles ievākšanas brīdī ir īpaši bagāti ar aktīvajām vielām, un ekstrakti, kas izmantoti MÁDARA kosmētikas ražošanā - spēcīgi un iedarbīgi.

   

  MÁDARA klientu karte

   

   

  kas ir MÁDARA klienta karte?

  MÁDARA klienta karte ir iespēja krāt pirkumu summas un atbilstoši summai saņemt dāvanas. Uz izsniegtās kartes tiek uzrakstīts veikala nosaukums -"ALVĪNE". MÁDARA klienta karte darbojas tikai tajā veikalu tīklā, kurā tā tiek izsniegta, tāpēc šo veikalu karšu darbība nepārklājas ar citiem veikalu tīkliem.
   
  kā darbojas klienta karte?

  - MÁDARA klienta karte tiek izsniegta jebkuram MÁDARA pircējam, kurš vēlas kļūt par MÁDARA klienta kartes īpašnieku un kura pirkuma summa pārsniedz 15 Ls.

  - Kartes īpašniekam ir iespēja krāt savus pirkumus un, sasniedzot noteiktu summu, saņemt dāvanas. Dāvanu piedāvājums ik pa laikam mainās - skatīt zemāk. Jo lielāka ir pirkumu summa, jo lielāka ir dāvanas vērtība.
   

  - Uz kartes tās izsniegšanas reizē tiek uzrakstīti klienta dati un veikala nosaukums, kurā karte izsniegta.

  - Pārdevējs apstiprina katru pirkumu ar īpašo uzlīmi uz kuras uzraksta pirkuma summu. Uzlīme tiek ielīmēta vienā no kartes ailītēm tai paredzētajā vietā un kartei tiek piesprausts pirkuma čeks-rēķins.

   dāvanas saņemšanas kārtība

  - Kad ir sakrāta vēlamā pirkumu summa (60, 90 vai 120Ls), nosūti klienta karti kopā ar čekiem - rēķiniem uz adresi: MADARA Cosmetics, Šampētera 2, LV-1046, Rīga, Latvija
  Vēstulē neaizmirsti norādīt sev vēlamo dāvanu, kā arī dāvanas piegādes adresi!

  - Pēc klienta kartes saņemšanas, dāvana tiks izsūtīta pa pastu uz norādīto adresi Latvijas teritorijas robežās.

  - Neskaidrību gadījumā raksti uz davana(at)madara-cosmetics.lv vai zvani 67470243.

  - Pēc dāvanas saņemšanas esošā klienta karte tiek anulēta un atgriezta klientam.

   sakrātā summa / dāvana

  60 Ls - mīkstinošs lūpu balzams vai mētru dušas ziepes
  90 Ls - barojošs ķermeņa krems vai mitrinošs ķermeņa losjons
  120 Ls - mēnesspuķe / saulespuķe - viegli mitrinošs tonējošs fluīds
   
   
 • Organix Cosmetix

  Organix Cosmetix

  Organix Cosmetix»
  Skaistumam un veselībai no Šveices Alpiem

  «Organix Cosmetix» jūs iepazīstina ar ekoloģiski tīriem, sertificētiem sejas un ķermeņa ādas kopšanas produktiem. Produktu sastāvā ir Šveices Alpos vāktu ārstniecības augu ekstrakti (katrs sertificēts Bio Swiss (CH) un ECOCERT) un ekoloģiskas eļļas, šī sviests un alvejas sula. Tā kā kalnos ir īpaši laika apstākļi – augstas gaisa temperatūras un mitruma svārstības, kā arī paaugstināts UV starojums –, alpīnie augi gadsimtu laikā ir attīstījuši efektīvas aizsardzības spējas, lai cīnītos ar šīm vides grūtībām, izdzīvotu un uzplauktu. Tāpēc tieši šo ārstniecības augu ekstraktus izmanto «Organix Cosmetix», lai ikviens ķermeņa kopšanas produkts dabīgā veidā sniegtu lielāko aizsardzību un iedarbības efektivitāti jūsu ādai.
  Ražotājam ir 32 gadu pieredze sejas un ķermeņa kosmētikas – gan ikdienas, gan profesionālās salonu kosmētikas – ražošanā un tās efektivitātes pētīšanā. Jaunajā ekoloģiskajā līnijā «Organix Cosmetix» izmantojis savas visefektīvākās kosmētiskās formulas, aizvietojot sintētiskās sastāvdaļas ar dabīgām, ekoloģiski audzētām un sertificētām. «Organix Cosmetix» produktu ražošanā izmantotas tikai augstākās kvalitātes izejvielas no Eiropas piegādātājiem. Katra izejviela ir pārbaudīta un tai piešķirts ECOCERT sertifikāts.
  Ļoti draudzīgas cenas
   

Mājaslapa darbojas arhīva režīmā. Jaunā "Zāļu ielas ekoveikala" adrese ir zaluielaseko.lv

Alvīne 2014